Tegnap este egy kedves idősebb ismerősömet összeverték itt a Kiliánban. Ezek mennek a Facsén

A gond nem kicsi… Elnézést ,ha zavar bárkit a poszt .
Tegnap este egy kedves idősebb ismerősömet összeverték itt a Kiliánba ,mert nem volt hajlandó pénzt adni.Nem eldugott részről beszélünk a dohánybolt és a bolt között.
Kérdem én meddig fajulunk? Vigyázzatok nagyon magatokra és mindig nézzetek magatok mögé,tartsatok kutyát ,ha megfelelő nevelést és környezetet tudtok teremteni. Egyébként velük sétálni is kitudtok menni ,kijárási tilalom után. Így nem kell a négy fal között lenni,és egy egészségügyi séta mindenkinek jót tesz.
A miskolci gyepi is és menhely is tele van tökéletes családi és őrzésre tanítható kutyákkal, a képzésükben szívesen segítek.

3 Responses

  1. Biztos nem olvasott Vincze idézeteket az illető, akkor tudhatta volna, hogy az alapok jók.
    Azért szép lett volna élőben közvetíteni az első eligazítást, mert eddig ugyanolyan sétifikáló
    munkakerülő bagázst látni az utcákon, mint KLCs idejében.
    https://www.eszakhirnok.com/2020/11/08/vincze-csaba-szerint-az-alapok-jok-a-lakossag-biztonsagerzetenek-novelese-erdekeben-azonban-a-rendvedelmi-szervekkel-es-civilekkel-szorosabban-egyutt-kell-mukodni/

    5
    3
    1. Ügyes vagy Nokedli. Okos éppenséggel nem, de a bejegyzésedért jár a kiló krumpli. Csak így tovább Nertárs!

      2
      3

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű