Az OTP Bank Liga 32., utolsó előtti fordulójában a DVTK Pakson játszott, és az első félidőben hátrányba került egy szöglet után. A második félidő is rosszul kezdődött, majd már közte háromnál született meg a szépítő találat Iszlai Bence büntetője után. Az újabbb szöglet utáni gólt követően a lefújás előtt még Molnár Gábor kozmetikázott az eredményen.

Borsodi

OTP Bank Liga 32. forduló

Paksi FC – Diósgyőri VTK 4-2 (1-0)

Paks, Fehérvári úti stadion, 1891 néző. Játékvezető: Bogár Gergő (Albert István, Vígh-Tarsonyi Gergő; Iványi Zoltán, Lovas László).
PFC: Rácz – Osváth, Szélpál, Gévay, Szabó J. – Balogh B., Szakály D., Windecker – Hahn, Sajbán Má., Könyves N. Vezetőedző: Osztermájer Gábor.
DVTK: Bukrán – Orosz D., Polgár, Szűcs K., Vági – Egerszegi, Iszlai – Hasani, Márkvárt, Korbély – Ivanovski. Vezetőedző: Feczkó Tamás.

Csere: Hasani helyett Molnár G. a 61., Szakály D. helyett Haraszti Zs. és Könyves helyett Kulcsár D. a 64., Korbély helyett Makrai a 72., Sajbán Má. helyett Bertus és Windecker helyett Kecskés a 76., Egerszegi helyett Adukor, Iszlai helyett Cortés és Hahn helyett Böde a 81. percben.
Sárga lap: Hasani a 20., Polgár a 45., Haraszti Zs. a 88. percben.
Gólszerző: Windecker (1-0) a 17., Gévay (2-0) a 49., Hahn (3-0) az 56., Iszlai (3-1, 11-esből) a 60., Windecker (4-1) a 74., Molnár G. (4-2) a 90. percben.