Diósgyőrben is előkerült egy stukker

Huszonnégy órán belül három eset is előfordult megyénkben, ahol pisztolyt használtak.
Szerencsére a Csabai kapui esettel ellentétben, ahol arcon lőtték az idős nőt, vagy a mezőkövesdivel, ahol eldördült a lövés, de az ajtót érte, a harmadik, diósgyőri esetnél csak fenyegettek a fegyverrel.

Szombaton 12:30 körüli időben alakult ki szóváltás a Kuruc utca 49. előtt egy 44 éves, illetve egy 46 éves miskolci férfi között, utóbbi egy társával együtt volt. A vita odáig fajult, hogy tettlegesség lett belőle: a 44 éves férfi némi lökdösődést követően lefejelte a két évvel idősebb vitapartnerét, majd a nyomaték kedvéért elővette gáz-riasztó maroklőfegyverét, amellyel megfenyegette a sértettet és társát. Ezt követően, mint aki jól végezte dolgát, elsietett, de elkapták. boon.hu info

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű