A mai napon, a Szurkolók az Állatokért-Diősgyőr csapatával Kazincbarcikán jártunk, az elhíresült “macskakínzónál”
Elmondása alapján tettét viccnek szánta, amit egy szeméyes posztban már megbánt/elnézést kért. Kérdéseket tettünk fel, melyre a válaszok:
“ Ha legközelebb valaki idejön, azt pisztollyal fogom várni “ (vízi?
