Most Boldog. A fideszes Boldog István nem iszik Coca-Colát, amíg meleg párokat reklámoznak

A 444 szúrta

ki először, hogy a már júniusban a Pride ellen is kikelő Boldog István szomorú a hirdetések miatt, és nemcsak elhatárolódik tőlük, de amíg nem távolítják el azokat, addig ő bizony egyáltalán nem fog Coca-Cola terméket fogyasztani, és mindenkit erre buzdít. 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű