Emlékművet tolnak Dunaújvárosból Miskolcra

tn4 tolas

A Dunaújvárosi Egyetem

Bursch hallgatói fém emlékművet tolnak május 27-én testvéregyetemünk, a Miskolci Egyetem campusára, hogy ezzel is megmutassák azt az erőt, ami a selmeci diákhagyományok szerint élőket összetartja, mindemellett pedig tisztelegjenek elődeik előtt, akik 70 évvel ezelőtt létrehozták a Nehézipari Műszaki Egyetemet, és 50 évvel ezelőtt ennek a kihelyezett karát, a Kohó- és Fémipari Főiskolai kart.

Céljuk, hogy méltóan emlékezzenek a múltra és büszkén állítsanak példát a jövőnek.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű