Miskolc. 440 millió forint készpénzt vett el a rábízott vagyonból. Találkozunk a bíróságon

Folytatja a bizonyítást a törvényszék annak a vádlottnak az ügyében, aki
2000-től 15 éven keresztül volt egy befektetési szolgáltató miskolci fiókjának
értékpapírkereskedéssel foglalkozó fiókvezető-helyettese, valamint
fiókvezetője.
A vád szerint a vádlott 2010 nyarán megállapodott egy ismerősével, hogy a
férfi feleségének számláján elhelyezett befektetéseket brókerként kezelje. A
vádlott 2011-től 2014-ig több mint 440 millió forint készpénzt vett el a rábízott
vagyonból. A vádlott további 13 alkalommal a sértett számláján elhelyezett 65
millió forintból a befektetési céltól eltérően átutalásokat hajtott végre más
magánszemélyek, illetve cégek felé. Az okozott kárból 9 millió forint megtérült.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű