Egy 7-0-ra elvesztett mérkőzés után nehéz megszólalni

„Továbbra sem feledjük, hogy a bennmaradás a célunk, és mindent megteszünk érte” – nyilatkozta Fernando Miguel Fernandez Escribano, a DVTK vezetőedző- je a Ferencvárosi TC elleni 7-0-ás idegenbeli vereséggel zárult találkozó után.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű