„Továbbra sem feledjük, hogy a bennmaradás a célunk, és mindent megteszünk érte” – nyilatkozta Fernando Miguel Fernandez Escribano, a DVTK vezetőedző- je a Ferencvárosi TC elleni 7-0-ás idegenbeli vereséggel zárult találkozó után.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
„Továbbra sem feledjük, hogy a bennmaradás a célunk, és mindent megteszünk érte” – nyilatkozta Fernando Miguel Fernandez Escribano, a DVTK vezetőedző- je a Ferencvárosi TC elleni 7-0-ás idegenbeli vereséggel zárult találkozó után.