Kilépett a DK frakciójából az egyik képviselő

Otthagyta

a Demokratikus Koalíció parlamenti képviselőcsoportját Székely Sándor. Függetlenként dolgozik tovább.

A Parlament honlapján a 24.hu szúrta ki, hogy Székely Sándor már nem tagja a DK országgyűlési képviselőcsoportjának. A politikus még december 21-én hagyta ott a frakciót, másnaptól képviselőként folytatja a munkát.

Székely Facebook-oldalán nem tett közzé a kilépésére utaló bejegyzést, és a lap is hiába próbálta utolérni. Sikerült azonban válaszra bírniuk a DK-t, ahonnan azt válaszolták nekik: „Minden válás utólag is minősíti a kapcsolatot, mi szépen akarunk elválni egymástól, Székely Sándornak jó munkát kívánunk.”

A képviselő a DK és a Szolidaritás megállapodása nyomán kerülhetett fel a választás idején a párt listájára, onnan sikerült parlamenti mandátumot szereznie

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű