Sorra dőlnek meg az eddigi decemberi áramfogyasztási rekordok a hideg miatt

 A rendszerirányító

december 19-én 6869 megawatt értéket regisztrált, amely a valaha mért legmagasabb rendszerterhelési adat Magyarországon. Az ok az év végi hajrában, a hideg időjárásban és az ünnepi díszkivilágításban keresendő – vélte a Mavir.

A cégnek 1955 óta vannak rendszerterhelési adatai.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű