Nyomozást rendeltek el a tüntetőt fojtogató budapesti rendőr ügyében

Egy tüntető letörte

egy rendőrautó tükrét, elmondása szerint az egyik eljáró rendőr megverte és veréssel fenyegette. Utóbbiról hangfelvétele is van.

Nyomozást rendeltek el a tüntetőt fojtogató budapesti rendőr ügyében

Hivatalos eljárásban elkövetett bántalmazás bűntette miatt nyomozást rendelt el a Központi Nyomozó Főügyészség azután, hogy egy nyilvánosságra hozott hangfelvételen egy rendőr veréssel fenyeget egy tüntetőt.

M. szerint az egyik rendőr hasba ütötte és fojtogatta is, miközben az ő keze bilincsben volt. M. egy idő után be tudta kapcsolni a telefonját, és rögzítette azt a beszélgetést, amelyen a rendőr veréssel fenyegeti.

Itt meghallgatható: https://www.eszakhirnok.com/belfold/82114-2018-12-14-18-56-39.html

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű