Karácsonyi ünnepség a B.-A.-Z. Megyei Kormányhivatalban. Demeter Ervin kormánymegbízott köszöntőjében úgy fogalmazott, nagyon sok munkával telt a 2018-as esztendő a kormányhivatalban. – A nyáron bekövetkezett létszámzár különösen nehéz feladatot rótt a munkatársakra, akik derekasan helytálltak és elvégezték a feladataikat – emelte ki. Demeter Ervin hozzátette, jönnek az év végi ünnepek, nemsokára a megérdemelt pihenésé lesz a főszerep.
