Az OTP Bank Liga 18.

fordulójában a DVTK gyorsan gólt váltott a Pakssal az első félidőben. A második félidőben Florent Hasani újabb hatalmas góljával a győzelmet is sikerült megszerezni, így az utolsó öt fordulóban 11 pontot szerzett a csapat.

Paks, 300 néző. Játékvezető: Németh Ádám (Farkas Balázs, Szalai Balázs; Szilasi Szabolcs, Pillók Ádám).
PFC: Rácz G. – Kővári, Lenzsér, Gévay, Fejes – Kecskés T., Papp K., Bertus – Remili, Hahn, Bartha Vezetőedző: Csertői Aurél.
DVTK: Bukrán – Brković, Karan, Tamás M. – Shestakov, Szabó B., Márkvárt, Tajti M., Juhar – Hasani, Mihajlović. Vezetőedző: Fernando Fernández.

Csere: Tajti M. helyett Tóth Ba. az 50., Papp K. helyett Egerszegi az 56., Remili helyett Haraszti Zs. a 64., Shestakov helyett Eperjesi a 75., Bartha helyett Simon A. a 79., Hasani helyett Bacsa a 90. percben.
Sárga lap: Hahn a 44., Tóth Ba. az 54., Eperjesi a 80., Simon A. a 84. percben.
Gólszerző: Tajti M. (0-1) a 15., Papp K. (1-1) a 17., Hasani (1-2) a 63. percben.

Értékeld a DVTK játékosait!
A bajnokság állása
Kulcspillanatok
15. perc: Shestakov tekerte középre a labdát, ahol Tajti Mátyás zavatalanul a bal alsóba fejelt, 0-1

17. perc: Lemásolták a hazaiak a DVTK gólját, csupán annyi volt a különbség, hogy Papp Kristóf szabadrúgás utáni beadásból fejelt a kapu jobb oldalába, 1-1

20. perc: A Hasani akasztásáért büntetőt ítélt Németh Ádám, és a reklamáló Csertői Aurélt elküldte a kispadtól. Branko Mihajlović állt a 11-es pontra tett labda mögé, jobbra tartó félmagas lövését Rácz bravúrral oldalra ütötte

63. perc: Florent Hasani mindenkit, leginkább Ráczot meglepve lőtt 30 méterről. A kapus beleütött a léc alá tartó labdába, ami a gólvonal mögé esett, 1-2