Kocsis Máté odaszólt Tordainak: Büdös a szád, állj már arrébb…

A Fidesz frakcióvezetője beszólt a Párbeszéd politikusának.

 A Párbeszéd politikusa, Tordai Bence közvetítette az ülést, és közben Kocsis Máté odaszólt Tordainak:

Büdös a szád, állj már arrébb.

Később Tordai Rogán Antallal kezdett vitába, aki végig Bajnai Gordonnal jön az ellenzéki politikusnak.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű