Leteperték a tüntetésen a rendőrök
,kórházba szállították az MSZP alelnökét Komjáthi Imre vissza akarta foglalni a Kossuth teret, ekkor teperték le a rendőrök
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Leteperték a tüntetésen a rendőrök
,kórházba szállították az MSZP alelnökét Komjáthi Imre vissza akarta foglalni a Kossuth teret, ekkor teperték le a rendőrök