Szőke nő a kormányban. Az államtitkár szerint magánügy, hogy hova járnak a gyerekei iskolába

9867927 286831 1e6baedb87211a4c464abfcd5d0392ee wm

Szabó Tünde sportért felelős államtitkár augusztus elején még hosszan sorolta, mennyit fektettek a közoktatásba. Aztán kiderült, milliós tandíjú iskolába jár a két gyermeke.

Kedden derült ki, hogy Szabó Tünde sportért felelős államtitkár egy olyan magániskolába járatja két gyerekét, amelyben csak egy gyerek éves tandíja kétmillió forint körül van. A gyerekek iskolakezdéséről egyébként maga az államtitkár töltött fel képeket a hivatalos Facebook-oldalára.

 

A 444 kedd délután utolérte Szabót, és megkérdezte, hogy miért nem állami intézménybe íratta gyermekeit, és miért vállalta nylvánosan, hogy magánintézménybe járnak.

Az államtitkár ezt felelte:

A gyermekeim taníttatása nem köz-, hanem magánügy. Kérem a nyilvánosságot, hogy gyermekeim, családom magánéletét tartsák tiszteletben.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű