Rally. Természetesen azt szeretnénk, hogy a Lillafüred-Bánkút útvonalra többet ne adjanak engedélyt

13124735 1203948062973370 7058884077373271130 n

„Elegünk lett abból,

hogy néhány nappal a versenyek előtt kitett cetlikről értesülünk arról, hogy le lesz zárva az egyetlen út, amelyen megközelíthető Bánkút és Szentlélek” – mondja Katona Ferenc, aki egyúttal miskolci önkormányzati fideszes képviselője is . Ő épp Szentléleken működtet 30 ággyal rendelkező szálláshelyet, s ott is él a családjával. Katona és az ügyben érdekelt szállodások, vendéglátósok úgy döntöttek, hogy írnak a Borsod-Abaúj- Zemplén Megyei Állami Közútkezelő Közhasznú Társaságnak.

A HELL 24. Miskolc Rallye – Angel Petrol Rallye2 – verseny időpontja előtt egy hónappal nyújtották be a kifogásunkat, ahol kiderült, bár versenyidőpont már van, de a rallyt szervező cégnek a közútkezelő társaság még nem adta ki az úthasználati engedélyt. Azt kérték, hogy legalább egy alkalommal kapjanak egy időpontot a verseny napján, hogy ők és a vendégeik használhassák az utat. Ezt engedélyezték, de ez sem volt zökkenőmentes.

„Természetesen azt szeretnénk, hogy a Lillafüred-Bánkút útvonalra többet ne adjanak engedélyt, mert ez komolyan sérti a környezetvédelmet, és az útvonal mentén található gazdasági társaságok érdekét” – mondta Katona Ferenc.

Bővebben itt https://orszagszerte.atlatszo.hu/ismet-versenyautok-duborognek-a-bukki-nemzeti-parkban/

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek