Ezek mennek a Facsén. Káli mikor kiment Tapolcára fórumot tartani (Érdekes, Kriza ilyesmire nem mer vállalkozni)…

Attila GatiA minap egy elkötelezett fidesz-hívő ismerősöm leadta a tanmesét, hogy bezzeg Káli mikor kiment Tapolcára fórumot tartani (Érdekes, Kriza ilyesmire nem mer vállalkozni) akkor ő keményen hozzászólt, hogy milyen drága a belépő és tenni kellene valamit, mire Káli meg is Ígérte, és lett is olcsó jegy. De 3 hónap múlva felemelték vissza az árakat. Micsooooda szemétség, vérlázító. Én ilyesmire nem emlékszem, nincs nekem időm strandolgatni, de most olvasom, hogy bezzeg! Igen, bezzeg most még víz sincs az egyik medencében, de azért ugyanazt a belépőt kell megvenni ugyanannyiért, mintha lenne. Hát változnak az idők, nem lehet minden polgármester olyan „szemét”, mint ez a Káli volt, most más idők járnak, nem szállítják le az árat, ezért aztán nem kell újra felemelni, és lehet örvendezni, micsoda klassz ember vezeti most ezt a várost. Én ugyan közelről azt látom, hogy Káliék csináltak egy Európa teret, sok hibával, de legalább szépen beültették növényekkel, most más idők járnak, derék Krizánk jobbkeze ott a képviselő, a gaz térdig ér, a fák kiszáradtak, a térkő összetörve, szóval nagyon igényes lett, de biztos csak mert ezt Káliék csinálták, hát el kell pusztítani. Én jártam Európában, tanúsíthatom, nem ilyen, ezért én a teret magánban más csak drkissjanos térnek hívom de jó lenne hivatalossá tenni, tudják meg az emberek, ki ez a mélyigénytelen képviselő, aki a térre nem merészkedik el, de bezzeg a majálison ott páváskodott. Szerencsére volt nálam kutya zacsi.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű