A gk.vezetők készenlétben vannak, de ha nem rendelik el a munkavégzést, nem indulhatnak ki a telephelyről.Akkor sem az Avast fogják szórni először . . .
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
A gk.vezetők készenlétben vannak, de ha nem rendelik el a munkavégzést, nem indulhatnak ki a telephelyről.Akkor sem az Avast fogják szórni először . . .