A finn módszer Glejnél. Ellenőrizték a pihenőidő betartását, a biztonsági öv használatát, továbbá be nem jelentett foglalkoztatást

A rendőrség, valamint a társ­szervek munkatársai több szabálytalanságot tártak fel az ellenőrzések során. Öt járművet rendeltek be műszaki vizsgára, továbbá négy gépjárművet – műszaki állapotuk miatt – azonnal kitiltottak a közúti forgalomból.

Ellenőrizték a pihenőidő betartását, a biztonsági öv használatát, továbbá be nem jelentett foglalkoztatás miatt is eljárást indítottak.

Szabó Péter, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rend­őr-főkapitányság sajtóreferense mondta el, hogy a rendőrök a „finn módszer” keretében 1393 esetben alkalmaztak alkoholteszteres ellenőrzést, amely során egy fő ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból. Ezen túlmenően 22 gyorshajtóval szemben is intézkedtek, mielőtt balesetet okozhattak volna.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű