Torma: egyre jobbak vagyunk

Az egy évtizedes múltra

visszatekintő Országos Nemzetközi Koordinátori Találkozó helyszínéül most először választották a miskolci campust. – A találkozó idei helyszínének választása azt jelenti, hogy elismerik a Miskolci Egyetemet, azt, hogy intézményünk egyre nyitottabb a külföldiek előtt – mondta megnyitó beszédében Torma András rektor. – Ma több mint kétszázötven külföldi hallgatónk van, pár éve ez a szám még csak húsz-harminc volt. (Debrecenben 4000 ezer külföldi hallgató van. a szerk.)Számos angol nyelvű képzést indítottunk, ezek számát növeljük alap- és mesterképzésen is.
A rektor arról is szólt, 2020-ig el szeretnék érni, hogy ötszáz főre növeljék a külföldi diákok számát. minap.hu

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű