Karácsonyi hangulatot hozott a Dunántúlra a hó

Megérkezett az igazi tél a Dunántúlra , Vas és Zala megye több pontján havazik – derül ki az Időkép kedd délutáni adataiból. Sokfelé fagypont közelébe süllyedt a hőmérséklet, így megmarad a hó, van, ahol a 4 centit is elérte már a hótakaró vastagsága.
A beáramló hidegnek köszönhetően a nyugati országrészben sok helyen síkvidéken is havazik. Zalaegerszegen 2-3 centiméter friss hó esett már, Kab-hegyen nagyjából 4 centiméternyi – olvasható az Időképen.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű