Két éjszakát töltöttünk ebben a hotelben családilag. A recepciós hölgy nagyon kedves és készséges volt, de sajnos nem tudta megmondani, hogyan tudunk felsétálni a kisvasút legközelebbi megállójáig. Azt mondta, egy helyit kéne megkérdeznünk. Reggelinél, mikor meg mertem kérdezni, hogy esetleg van-e lehetőség fehérliszt-mentes kenyérre, egy durva „nem, nálunk itt ilyen nincs”-csel a hölgy már fordult is el tőlem. A szobáknak kicsit fura szaga van.
Tartózkodás dátuma: 2016 októberében, családjával utazott
https://www.tripadvisor.co.hu/ShowUserReviews-g274902-d1077887-r435004458-Hotel_Szeleta-Miskolc_Borsod_Abauj_Zemplen_County_Northern_Hungary.html#
