Ezek mennek a Facsén… sorra nyilatkozod a szamárságokat

Miklós KanyogKedves Lajos!
Amíg Debrecen polgármestere voltál felnéztem Rád!
Mióta más pozícióba helyeztek sorra nyilatkozod a szamárságokat. A magad alatt vágod a fát és egyre hülyébbnek nézlek, és néznek mások is. Miért változtál meg?

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű