Miklós KanyogKedves Lajos!
Amíg Debrecen polgármestere voltál felnéztem Rád!
Mióta más pozícióba helyeztek sorra nyilatkozod a szamárságokat. A magad alatt vágod a fát és egyre hülyébbnek nézlek, és néznek mások is. Miért változtál meg?
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Miklós KanyogKedves Lajos!
Amíg Debrecen polgármestere voltál felnéztem Rád!
Mióta más pozícióba helyeztek sorra nyilatkozod a szamárságokat. A magad alatt vágod a fát és egyre hülyébbnek nézlek, és néznek mások is. Miért változtál meg?