Dicsérjen meg téged a Kósa Lajos…

Na már csak ez hiányzott…
– ezzel kommentálta Gyurcsány Ferenc Facebook-oldalán, hogy Kósa Lajos, a Fidesz frakcióvezetője délelőtti sajtótájékoztatóján azt mondta: Gyurcsány becsületesebb, mint a Jobbik és az MSZP, mert ő legalább előre jelezte, hogy nem fogja támogatni sem a népszavazást, sem pedig az alkotmánymódosítást. Kósa szerint a két ellenzéki párt rútul becsapta a magyar embereket.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű