Elegük lett Orbánból, lelép az MTA-ból két külföldi tudós

Vállalhatatlannak tartja az Orbán

-kormány politikáját, intézkedéseit, ezért visszaadja a Magyar Tudományos Akadémia tiszteleti tagságát Thomas Jovin biológus, biofizikus emeritus. Ugyanilyen okból mondott le külső tagságáról Hernád István Róbert magyar származású pszichológus professzor – derült ki a hvg.hu birtokába került dokumentumokból itt. http://hvg.hu/itthon/20161010_Eleguk_lett_Orbanbol_lelep_az_MTAbol_ket_kulfoldi_tudos?s=hk

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű