Ezek mennek a Facsén… Kedves újságíró kollégák! Nem lenne itt az ideje megalakítani végre egy tökös érdekvédelmi szervezetet?

Szűcs PéterMinden tisztelet a VS.hu kilépett újságíróinak! Nem lehetett könnyű döntés.
Kedves újságíró kollégák! Nem lenne itt az ideje megalakítani végre egy tökös érdekvédelmi szervezetet? Gittegyletből van már elég, azok mit sem érnek. Van itt annyi baj, hogy értelmes, komolyan vehető szervezetre szükség lenne. Ki, mit szól?

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű