Szűcs PéterMinden tisztelet a VS.hu kilépett újságíróinak! Nem lehetett könnyű döntés.
Kedves újságíró kollégák! Nem lenne itt az ideje megalakítani végre egy tökös érdekvédelmi szervezetet? Gittegyletből van már elég, azok mit sem érnek. Van itt annyi baj, hogy értelmes, komolyan vehető szervezetre szükség lenne. Ki, mit szól?
