Óriásit küzdve jött vissza az Aluinvent DVTK és győzött Zalaegerszegen

ZTE – Aluinvent DVTK 72-77

Nagy izgalmak után hatalmas hátrányból óriásit küzdve jött vissza az Aluinvent DVTK és győzött Zalaegerszegen a bajnokság 17. fordulójában. Már csak egy győzelemre áll a csapat az alapszakasz 2. helyétől.

Az alapszakasz második helyéhez jövő héten szombaton le kell győzni a PEAC csapatát hazai pályán.

Női kosárlabda NB I/A 17. forduló

ZTE NKK – Aluinvent DVTK 72-77 (15-13, 25-12, 23-29, 9-23)

Zalaegerszeg, 100 néző. Játékvezető: Vida Béla, Menyhárt Ferenc, Vida József
ZTE NKK: Nagy D. 11, Orsó 5/3, Licskai 21/3, Böröndy 5/3, Horváth Zs. 4 Csere: Velkey 4, Szalay 17/3, Pap R. 2, Jurkó 3. Vezetőedző: Gáll Tamás.
Aluinvent DVTK: Horváth B., Czank 5/3, Lihtarovics 2, Brewer 8, Jovanović 9. Csere: Szécsi 5/3, Hodges 16/3, Rasheed 18/6, Horti 10. Vezetőedző: Maikel López.

A mérkőzés részletes statisztikája

Gál Tamás: – Összességében elégedett vagyok a csapatommal. Sajnos a végjátékban elfogyott a koncentráció, kimaradtak a dobásaink és sok eladott labdánk volt.
Maikel López: – Szerettünk volna néhány új taktikai elemet gyakorolni, az ellenfelünk viszont az első 25 percben extra dobószázalékkal dolgozott. Ezután sikerült ritmust váltanunk mind támadásban, mind védekezésben.

Szólj hozzá a DVTK hivatalos facebook oldalán!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű