Csöbör KatalinNekem már ma
délután elkezdődik a munkahét! Uticél: Tbiliszi! Addig is, otthon csigavér!!! smile hangulatjel
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Csöbör KatalinNekem már ma
délután elkezdődik a munkahét! Uticél: Tbiliszi! Addig is, otthon csigavér!!! smile hangulatjel