Egy kiló sóért és egy kenyérét vert meg brutálisan egy idős férfit Ózdon egy 20 éves fiú

Pénzt követelt, és egyből ütött, végül a nyugdíjas szatyrát vitte magával. Az összevert férfi testvére azt mondta az RTL Híradó stábjának, ismerik a támadót, az apja jó barátjuk. A rabló többször is volt már büntetve, most akár évekre börtönbe kerülhet.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű