A természetet védte, itt Miskolcon mit tesznek a fákkal? tarra vágják teherautóval járó favágók. Már olyanok Miskolcon a fák mint a PAMPÁK FÁJA. A szent Anna templomnál is volt egy 100 éves fa, egyik napról a másikra kivágták. Az ápolást nem ismerik, vagy egyből kivágják, vagy tarolják állandóan, mig meg nem érik a kivágásra.
Kell a fa-gyárba?
