Már ez borzalom, amit itt is müvelnek.A Zsomboly igen érti a mesterséget, tarol ,koppaszt minden nap. Ez már bün, ilyen
nyári hőségben, ami hamarosan bekövetkezik, a fák is pusztulnak, ne pusztitsátok a fákat, hogy gyarapodjon a vagyoni helyzetetek, meg legyen egyeseknek tüzelő.
