Szoci szavazónak tartom magam. A másság ezen irányú interpretálása számomra elfogadhatatlan. Magánügy, hogy ki kivel találja meg a boldogságát. Legyen az polgármester, színész vagy egyéb közszereplő.
Aki kiáll az egyenjogúság mellett kiáll és buzizik, az saját magával
hasonul meg.
