Néhány hete a Szinva teraszon zuhogtak
a téglák a tetőről, most a Szemere utcán volt omlás, vajon mikor lehet ebben a városban biztonságosan közlekedni a járdákon? Persze ki lehetne tiltani az autókat, és sétálgatni az út közepén, de nem biztos, hogy ez a nyerő megoldás. Sajnos a ph-nál ugrik a tű, „nyócévezésnél” meg üres hencegésnél többre nemigen futja, és persze ha a véletlen – mert csak azon múlik megint úgy hozná, hogy halálos baleset következzen be, természetesen mosnák kezeiket. Ideje lenne már áttérni az ötévezésre, meg a munkára.
(Név és cím a szerkben)
