Miskolc – A „Miskolcon hallottam” Facebook csoporton
osztotta meg múlt szerdai történetét egy miskolci lány, amikor is a hőségben összeesett a miskolci villamoson.
„Szeretném megköszönni azoknak a kedves embereknek a segítséget, akik tegnap (szeptember 2-án – a szerk.) felmostak a villamoson, és végigizgulták mind a 3 eszméletvesztésemet.
Külön köszönet a vízért, és minden támogatásért. Remélem, eljut hozzájuk!
Ui: köszi MVK, hogy a … szabályaid miatt kellett 4 órát a sürgősségin rostokolnom.”
