A diósgyőri Bajtársak szurkolói csapat
már kora délután ott volt a tiltakozás helyszínén. Molcsán György, a csapat egyik tagja lapunknak elmondta, körülbelül 120-140 diósgyőri szurkoló vesz részt a megmozduláson, őket legfőképp az Magyar Labdarúgó Szövetség intézkedései dühítik: a futballkártya, a regisztráció és a szkenneres beléptetés bevezetése, a szurkolók negatív diszkriminációja, a pirotechnika tiltása, politikai megnyilvánulások tiltása a stadionban, miközben a focit a politika irányítja, drapériák pecsételése, kitiltása mondvacsinált indokokkal, klubok büntetése szurkolói rigmusok miatt, idegenbeli utazások korlátozása, mérkőzések zárt kapussá tétele valós indokok nélkül, koreográfiák korlátozása és még sok egyéb – sorolta Molcsán György.
Részletek a hétfői Észak-Magyarországban.
