Az RTL Klub Híradója számolt be arról,
hogy saját kulcsa volt az önkormányzati fürdőhöz az alpolgármesternek Orosházán. Mint a Tanú című filmben a legendás Bástya elvtárs. A dolgozókat fényképes felhívás figyelmeztette, hogy az alpolgármester este nyolc után is bent lehet a fürdőben, mert saját kulcsa van a fitneszteremhez. A dolgozókat kérték, fokozottan ügyeljenek rá, és kiadták az utasítást, hogy nem lehet őt „bántalmazni”. Az érintett azzal vágta ki magát, hogy ő csak a hőfokot, a vízminőséget és a biztonsági szolgálatot ellenőrizte éjjelente, soha nem fürdött ingyen. A szolgáltatásokat pedig épp az ellenzék tagjai kifogásolták az üléseken.
