Ezek mennek a Facsén.., 3 hete képtelen elvinni a szelektív hulladékot és nekünk pl. 3 hónapja képtelen szerződést küldeni

Emese Cs.Valakinek van arra vonatkozóan elképzelése, hogy a MIREHUKOZ

miért jött vajon létre? És miért kellett az AVE normálisan működő tevékenységét megszüntetni? Azt hiszem, hogy sejtem. Ez a semmihez, még a szemétszállításhoz sem értő tróger cég 3 hete képtelen elvinni a szelektív hulladékot és nekünk pl. 3 hónapja képtelen szerződést küldeni.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű