Emese Cs.Valakinek van arra vonatkozóan elképzelése, hogy a MIREHUKOZ
miért jött vajon létre? És miért kellett az AVE normálisan működő tevékenységét megszüntetni? Azt hiszem, hogy sejtem. Ez a semmihez, még a szemétszállításhoz sem értő tróger cég 3 hete képtelen elvinni a szelektív hulladékot és nekünk pl. 3 hónapja képtelen szerződést küldeni.
