Miskolc. Négy év országlás és városvezetés után röhejes aláírásgyűjtési akciót indított a Fidesz

 „Kriza Ákosnak – hiába próbálj

a ezt híresztelni a Fidesz – nincs nyomortelep-felszámolási programja” – írta közleményében Földesi Norbert, az MSZP miskolci frakcióvezetője.

„Amije van, az egy hecckampány, s még arról is messziről lerí, hogy csupán az októberi választásokig tart” – fogalmazott. „…most, négy év országlás és városvezetés után röhejes aláírásgyűjtési akciót indít annak érdekében, hogy valamit megtehessen. Olyat, amit eddig bármikor megtehetett volna, ha akarta volna!…Aláírásgyűjtés és uszítás helyett világos koncepciót kellene megfogalmazni, s meg kell teremteni a nyomortelepek felszámolásának feltételeit…ezért kellene más pártokhoz hasonlóan részt vennie az MSZP által meghirdetett tanácskozáson. Nem ezt teszik, inkább gyalázkodnak és uszítanak tovább” – áll a közleményben.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű