Csöcs. Az RTL főnök a Facebookon küldte vissza az iskolapadba a Napi Gazdaságot

A Napi Gazdaság (a kormány csöcsein lógó Századvég alapítvány lapja) lehozott

egy szenzációsnak szánt leleplezést, ami, abban a formában, ahogy ők megírták, kiválóan alkalmas volt arra, hogy a kedélyeket felborzolja és az emberek szája szélére habot képezzen (1,6 milliárd forintos tiszteletdíj a vezetőségnek, stb). Persze az 1,6 milliárd csak 1,6 millió volt, sajtóhiba, van ilyen, mondják a lapnál, de Dirk Gerkens, az RTL vezérigazgatója szerint jobb lenne, ha a Napi Gazdaság stábja visszaülne az iskolapadba. Mindezt a HVG facebook-oldalán kommentelte, így:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű