Az APEH a miskolci éjszakában

Az éjjel-nappal nyitva tartó büféket,

vendéglátóhelyeket, az éjszakai szórakozóhelyeket, valamint a taxisokat ellenőrizte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal 2014. május 14-én éjszaka Miskolcon és környékén.

A büféknél inkább a fekete foglalkoztatás, a taxisoknál a nyugta nem adás volt a sláger.
A vendéglátó helyeken a korábbiakhoz képest többen adtak nyugtát – valószínűleg az online pénztárgépek hatására –, de akadt olyan büfés, aki találomra választott a betérő vendégek közül, kinek ad és kinek nem nyugtát. A pénztárzáráskor azonban kibukott a napi forgalom és a kasszában lévő készpénzmennyiség különbözete.
Az akció tapasztalatai alapján a NAV a továbbiakban is folytatja a szokásos munkaidőn túli ellenőrzéseit.
– Nemzeti Adó- és Vámhivatal, Észak-magyarországi Regionális Adó Főigazgatósága

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű