Holtan találták meg az Ongáról eltűnt 17 éves fiút

Egy tóban találták meg annak a 17 éves fiúnak

a holttestét, akit a rendőrség május 14-e óta keresett, a halálának körülményeit vizsgálják – közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense szombaton az MTI-vel.
Szabó-Berdár Csilla elmondta: közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálják, hogy mi okozta a fiatal halálát, akinek az eltűnését a rendőrség körözési eljárás keretében vizsgálta.

Miután pénteken megtalálták a holttestét egy ongai tóban – közel ahhoz a helyhez, ahol őt utoljára látták élve -, a körözést

 

visszavonták.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű