A Jobbik hármat, az MSZP és a DK kettőt-kettőt, az Együtt -PM, valamint az LMP pedig egyet-egyet

Az NVI előzetes eredmények alapján

a Fidesz-KDNP a voksok 51,49 százalékát szerezte meg a május 25-i európai parlamenti választáson, a Jobbik 14,68, az MSZP 10,92, míg a Demokratikus Koalíció 9,76, az Együtt-PM 7,22 százalékot kapott.

Így a kormánypártok 12 mandátumot szereztek az összesen 21-ből. A Jobbik hármat, az MSZP és a DK kettőt-kettőt, az Együtt -PM, valamint az LMP pedig egyet-egyet.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű