Molnár Péter elintézte. Lezárják a Vörösmarty utcai aluljárót

– „Értesítjük Miskolc város lakosságát, hogy

2014. május 16.-tól minden nap, este 22.00 órától reggel 06.00 óráig lezárják a Vörösmarty utcai aluljárót” – tájékoztatta szerkesztőségünket Koczák Szilvia, a miskolci polgármesteri hivatal sajtószóvivője.

Molnár Péter önkormányzati képviselő kezdeményezte az intézkedés végrehajtást a környéken lakók kérésére, hogy megakadályozzák a további rongálásokat.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű