Ezek mennek a Facsén… talán nem kéne ruhán kívül hordani a drága ékszereket!

„Sziasztok! A mai nap kb. 12:30-körül a

Soroksár felé közlekedő 66-os buszon egy „nemzetiségi” fiú kitépte egy idős néni nyakából az arany nyakláncát. A fiú elszaladt… Párom szólt a sofőrnek, aki mondta, hogy a kamera most is ment, a néni feljelentést tehet. A busz rendszáma: FLR-715. Mindenki vigyázzon az értékeire, és talán nem kéne ruhán kívül hordani a drága ékszereket! Jó lenne, ha a tolvaj előkerülne!”

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű