A nap kommentje… ott pofátlankodik a szemét ellenőr, és vegzálja meg bünteti akik a kocsiban várják a vonattal érkezőt

A Tiszai P.U. melletti parkolóban meg

ott pofátlankodik a szemét ellenőr, és vegzálja meg bünteti akik a kocsiban várják a vonattal érkezőt, pedig a KRESZ szerint ez nem számít parkolásnak. Leggusztustalanabb és legpofátlanabb cég ami csak létezik a Régió Park.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű