Garancsi István, a Videoton tulajdonosa
a Diósgyőrrel szemben elbukott Ligakupa-döntő után a klub honlapján árult el részleteket arról, min húzták fel magukat Tomiszlav Szivics viselkedése kapcsán. Garancsi szerint a helyzet a DVTK tulajdonosának egyetértésével és az MLSZ asszisztálásával jutott el erre a mélypontra. A Videotonnál úgy vélik, Szivics alpári stílusban hergelte a közönséget
„A trófea elnyeréséhez személyesen gratuláltam a DVTK sportigazgatójának, Kovács Zoltánnak. Rúgtak két gólt, mi csak egyet, tehát a pályán győztek, és fejet kell hajtani a teljesítményük előtt. Még akkor is, ha igencsak erőt kell vennie magán az embernek a gratuláláshoz egy olyan helyzetben, amikor tisztán látszott, hogy néhány perccel a vége előtt vezetőedzőjük alpári stílusban kezdte hergelni a közönséget, pörgette a feje fölött a zakóját, és „Sz…pjatok le” rigmust kiabálva fordult
a Vidi kispadja felé, és ugyanezt látványos kézmozdulatokkal is kifejezte. Ez a viselkedés teljesen ellentétes azzal, amire a klubok többsége és a szövetség is minden erejével törekszik, hogy a magyarországi labdarúgó mérkőzések kulturált közegben zajló, kulturált, családi eseményekké váljanak. Na, ezt a sportszerűtlen magatartást kérték számon a stábtagok a lefújást követően a diósgyőri vezetőedzőn” – magyarázta Garancsi István, a Videoton tulajdonosa a vidi.hu-n.
