Nem mentek a miskolci futók a debreceni rendezvényre, ami a Bükkben volt

A Miskolc városnapi eseménysorozathoz méltó módon

csatlakoztunk ezzel a versennyel, mely minden szempontból rendkívül színvonalas volt – mondta Szász Lászlótól, a Miskolci Sportcentrum Kft. ügyvezetője a minap.hu-nak, aki a rendezésben és a díjátadásban egyaránt közreműködött. – A sportolók – köztük számomra meglepő módon kevés miskolcival – profi körülmények között versenyezhettek. A startcsomagok értéke meghaladta a nevezési díj árát. A kísérő autók luxus kategóriájú személy és teherkocsik voltak. Az eredményhirdetésre csupán perceket kellett várni.

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű