De azt hiszem vannak a 19-ei koncerttől sokkal súlyosabb kérdések, mint
például hogy mi történt a tegnapi társulatin??? Miközben mindenkit csak egyetlen kérdés foglalkoztatott h. mi lesz NoMoreLies és csapatának további sorsa, addig az alpolgármester szemlátomást vért izzadt azért hogy pont erről ne keljen egy szót se ejteni. Na kíváncsian várom a tippeket hogy szerintetek mi lehet a háttérben?
