Április 29-én ítélet Gergely Zsolt ügyében

Ismét elhangzottak hétfőn a perbeszédek

a Debreceni Ítélőtábla dr. Balla Lajos vezette tanácsa előtt folyó, de már évek óta húzódó büntetőügyben, melyben a megyei közgyűlés volt alelnöke Gergely Zsolt  és Onga polgármestere is érintett.
Ha minden simán megy, a tábla április 29-én hirdet ítéletet az ügyben.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű